حضور شرکت نانو واحد صنعت پرشیا در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی جامع صنعت کشاورزی اصفهان

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی جامع صنعت کشاورزی (مکانیزاسیون، آبیاری، نهاده ها و باغبانی) از ۲۴ تا ۲۸ دی ماه ۹۶ با حضور ۱۲۵ مشارکت کننده در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی  اصفهان برگزار شد.

در این نمایشگاه، شرکت ها و نمایندگانی از بیش از ۱۴ استان کشور  محصولات و خدمات خود را در حوزه های نهاده های کشاورزی، آبیاری نوین، ماشین آلات کشاورزی وصنایع گلخانه ای عرضه و معرفی کردند. همچنین شرکت هایی از دو کشور چین و آلمان و نمایندگان فروش محصولات و خدمات کشورهای ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، هلند، ترکیه و فرانسه نیز در این رویداد حضور یافتند.

شرکت دانش بنیان نانو واحد صنعت پرشیا (پدید آورنده فناوری بایوجمی) یکی از شرکت های فناور و پیشرو در صنعت کشاورزی است که حضور چشمگیر و فعالی در این نمایشگاه داشت. این شرکت با معرفی محصولات و فناوری نوین بایوجمی در زمینه اصلاح خاک و پالایش آب در راستای رسیدن به کشاورزی پایدار در مدیریت مزارع و باغ ها، مورد استقبال گسترده بازدیدکنندگان، مسئولین و متخصصین قرار گرفت.

لحضاتی پس از افتتاحیه معاون وزیر کشاورزی، جناب آقای مهندس عباس کشاورز و هیئت همراه در غرفه بایوجمی حضور یافتند و از دستاوردهای شرکت نانو واحد صنعت پرشیا در حوزه کشاورزی بازدید کردند. در این بازدید آقای دکتر سهیلی مدیر عامل و آقای مهندس حاج رسولیها مدیر واحد تحقیق و توسعه شرکت نانو واحدصنعت پرشیا در مورد فناوری بایوجمی، چگونگی عملکرد و بازدهی آن در مزارع و باغات توضیحاتی ارائه نمودند. از دیگر بازدید کنندگان ویژه غرفه بایوجمی می توان از مدیر کل جهاد کشاورزی استان اصفهان، رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان اصفهان، مدیر کل جهاد کشاورزی استان چهار محال و بختیاری، رئیس جهاد کشاورزی شهرستان شهرضا و رئیس جهاد کشاورزی شهرستان گلپایگان نام برد.

مهمترین دستاورد  این رویداد حضور ارزشمند کشاورزان، باغداران و فعالان در حوزه کشاورزی درغرفه شرکت نانو واحد و استقبال فراوان آنها از فناوری بایوجمی بود. غرفه بایوجمی همچنین مورد توجه بازدیدکنندگان بین المللی نیز قرار گرفت.  

DSC_0290a DSC_0252a
DSC_0307a DSC_0360a
DSC_0340a photo_۲۰۱۸-۰۱-۱۶_۱۲-۴۸-۵۰
_DSC0363b