معرفی بین المللی فناوری نوین بایوجمی در دومین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری و صنایع وابسته:

دومین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری و صنایع وابسته در تاریخ ۶-۳ آبان ماه ۱۳۹۶ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در دومین نمایشگاه بین‌المللی شیلات، آبزیان ، ماهیگیری و صنایع وابسته که با حضور وزیر جهاد کشاورزی آغاز بکار کرد ۱۰۵ شرکت داخلی و خارجی از  ایتالیا، ترکیه، یونان، آلمان،‌ آمریکا، نروژ، دانمارک، هلند، اسپانیا، فرانسه و هند ‌حضور داشتند.

شرکت دانش بنیان نانو واحد صنعت پرشیا ازمعدود شرکت های فناور حاضر در این نمایشگاه بود که حضور فعال و پررنگی را در این چهار روز ارائه کرد. این شرکت با معرفی محصولات و فناوری نوین بایوجمی در زمینه اصلاح و پالایش آب در صنعت آبزی پروری، مورد استقبال گسترده بازدیدکنندگان و پرورش دهندگان در حوزه های ماهیان گرمابی، سردآبی و میگو  و همچنینکارشناسان متخصص شیلات  استان های کشور قرار گرفت.

بنا برگفته آقای مهندس مهران حاج رسولیها، مدیر تحقیق وتوسعه این واحد فناور،”پس از ۸ سال تحقیقات و معرفی محصولات در صنعت آبزی پروری اکنون زمان معرفی بین المللی فناوری بایوجمی فرا رسیده است.”

علاوه بر این بازدید مسئولین مربوطه از جمله آقای دکتر حسن صالحی ریاست سازمان شیلات ایران از غرفه بایوجمی حائز اهمیت بود. ایشان به همراه هیئت همراه دقایقی را مهمان غرفه بایوجمی بودندو از دستاوردهای این شرکت بازدید به عمل آوردند. همچنین آقای مهندس فوقی مدیر شیلات و امور آبزیان استان اصفهان ضمن بازدید از غرفه بایوجمی در مورد همکاری این سازمان با شرکت نانو واحد صنعت پرشیا مواردی را ذکر کرد.   دراین میان بازدید کارشناسان بین المللی از  کشورهای مالزی، اندونزی، گرجستان، مجارستان، ترکیه و عراق از غرفه بایوجمی فرصت مناسبی را جهت همکاری های بین المللی این شرکت به وجود آورد.

 

photo_2017-26'

 

_DSC1286

بازدید دکتر صالحی رئیس سازمان شیلات ایران از غرفه نانو واحد

بازدید دکتر صالحی رئیس سازمان شیلات ایران از غرفه نانو واحد